Travian Kingdoms
22/01/2018
Kategorie: Novinky, Online hry, Strategie

Travian Kingdoms: Kouzelná animovaná strategie

Travian Kingdoms CZ je velmi známá a oblíbená prohlížečová hra, která běží vedle starší verze Travianu . Můžete si ji zahrát zcela zdarma na svém prohlížeči. Ve hře budujete svou mocnou armádu, impérium s přilehlých vesnic a v neposlední řadě bojujete proti nepřátelům.

Travian Kingdoms

Nutná registrace

Pro započetí hry je nutná pouze registrace, samozřejmě bezplatná. Travian Kingdoms začínáte výběrem mezi tím, zda chcete být král nebo guvernér. Pokud máte více volného času na hraní, zvolte raději volbu krále. Jestliže času tolik nemáte nebo jste teprve začátečník, hrajte za guvernéra. Ten je totiž na začátku hry pod větší ochranou a má také lepší úkoly.

Co je cílem?

Cílem hry je z malé vesničky a přilehlých polností vybudovat honosné velké město. Polní oblasti jsou důležité k zisku primárních primárních surovin. Jak budete postupně město vylepšovat, budete následně moci zvýšit populaci a stavět další tzv. travian budovy a doly. V dolech se ukrývají zajímavé poklady. Výhodou hry je výměna surovin s ostatními hráči z aliance, se kterými komunikujete pomocí chatu. Je však na vás jakou strategii zvolíte a budete agresivní nebo umíněný vévoda. Jestli se stáhnete více do ústraní nebo budete bojovat. O bojích se konce vedou travian reporty, díky kterým mohou někteří účastníci aliance špehovat a vynášet informace. Zkrátka každý chce vyhrát, otázka je jakým způsobem.

Proč Travian Kingdoms tedy hrát?

Za prvé hraje zcela zdarma na rozdíl od jiných strategických her. Pokud budete hru hrát poprvé, převede se vám jednoduchý průvodce, který vám ukáže jak na to. Můžete si vybrat obtížnější nebo lehčí verzi a být buď rovnou králem, nebo zatím guvernérem. Budovat nebo plenit města. V neposlední řadě budete moci komunikovat s ostatními, vyměňovat suroviny nebo špehovat ostatní a využívat reporty ve svůj prospěch, takže po chvilce zjistíte, jak na tom se svou strategickou stránkou jste a jestli vaše záměry ihned někdo odhalí či nikoliv.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==