Travian Kingdoms
02/04/2018
Kategorie: Novinky, Online hry, Strategie

Travian Kingdoms: Vybudujte mocnou říši

Travian je známá prohlížečová hra. Tvůrci nedávno pracovali na nové verzi Travian V, která se ale hodně odlišovala od původních konceptů, že se ji rozhodli přejmenovat a to na Travian: Kingdoms. Tato přejmenovaná verze se hrdě hlásí ke kořenům, k prvním verzím i v češtině, tedy k Travian cz1, Travian cz2, Travinan cz3. Zároveň došlo také k některým inovacím, díky kterým se snaží tvůrci hru přiblížit více nováčkům.

Pro hráče bez nadbytku času

Travian: Kingdoms se může pochlubit novými Arturky nebo soundtrackem a hlavně novým systémem králů a guvernérů. Tento systém by měl potěšit především úplné nováčky nebo hráče, kteří nemají tolik času. Pokud se totiž vrhnete do Travianu, jako nezkušený začátečník a ještě s nedostatkem času, ostatní zkušenější protihráči vás s největší pravděpodobností převálcují. Nový Travian: Kingdoms tuto nevýhodu tak elegantně vyřešil. Hned na začátku si můžete vybrat, zda chcete hrát za guvernéra nebo za krále. Jestliže jste aktivní a ambiciˇozní hráč s dostatkem času na hraní, vyberte si krále. Naopak jako začátečník volte guvernéra.

Travian Kingdoms

Jasný cíl

Ať už si vyberete kohokoliv, váš cíl bude stále stejný – z malé a nevýznamné vesničky vybudovat impérium. K tomu vám budou pomáhat vojenské jednotky, funkce vévody a již zmíněný systém králů. Z role krále můžete například z řad guvernérů nominovat až 7 vévodů. Ti pak hrají v rozšiřování království podstatnou roli a těší se větší přízni i důvěře svých panovníků. Mají také přístup k informací, mezi které patří reporty z bitev, aktuální zásoby nebo počty jednotek.

Nejviditelnější změna

Tou nejviditelnější změnou v novém Travianu jsou artworky, které mají všechny třídy, jednotky i kmeny. Artworky sice vychází z původních konceptů, ale vdechly nový život. Oživení hře dodala také hudba od filmového a herního hudebního skladatele jménem Campbell Askew. Travian Kingdoms můžete hrát zdarma také na Androidu a iOS.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==