Word-of-Tankss

Válečná epika ve Word of Tanks

Tank patří mezi stroje, které budí skutečný respekt. Řídit jej ve skutečnosti mohou jen zkušení lidé, kteří projdou výcvik. Vyzkoušet si akci ale můžete klidně ni vy, když se pustíte do epické ságy World of Tanks, která je k dispozici v online podobě. Ostatně dnes má World of Tanks fórum, na kterém je těchto hráčů spousty a komunita si hru samozřejmě vychvaluje. Podívejme se tedy na virtuální jízdu tankem podrobněji a poukažme si na ni jako na celek.

Tanková bitva nemající obdobu

V dobách dřívějších jste se mohli projet s těmito pancéřem opatřenými vozidly v některých hrách, jako třeba Panzer Elite Action anebo T-72 Balkans on Fire!. Tyto simulace ale postrádaly jednoduchost a eleganci World of Tanks cz. Navíc jim chyběla i atmosféra online soubojů, jež mají na rozdíl o bitvy s počítačem řízenými tanky skutečně šťávu. Pro hraní World of Tanks se navíc můžete pohodlně registrovat zdarma, což pro vás bude optimální. World of tanks registrace je naprosto jednoduchá a rychlá. Jak tedy probíhá samotná hra?

World-of-Tanks-muerte-1024x575

Na počátku jako mravenec mezi slony

Opravdu masivní multiplayerová akce tohoto typu se vyznačuje především poměrně náročnými začátky. Jako tankista zelenáč nejprve musíte získávat zkušenosti v bojích, které pro vás budou mírně řečeno nelehké. Postupem času ovšem budete moci na základě získaných kreditů, vyzbrojíte svůj tank takovým způsobem, že vaše konkurenceschopnost bude maximální.

garage

Grafika a atmosféra na jedničku

Wolrd od Tanks je fenoménem hned v několika ohledech. V první řadě je třeba zmínit grafickou stránku hry. Ta je na velmi vysoké úrovni. Do nejmenšího detailu budete moci sledovat jak protivníky, tak i okolí bitev. Na to ale asi díky skvělé akci nezbudu příliš mnoho času. Rychle vás totiž ve zbystří ve světě World of Tanks zaměřovače protivníků.

Plusy

-          velká rozloha herního světa

-          libovolnost pohybu s tankem

-          naturalistické zobrazení světa tanků

-          grafika na jediničku

-          skvělá akce

Mínusy

-          nezbytnost online hraní

-          absence single playeru

Shrnutí

-          tanková akce pro všechny milovníky těchto pekelných strojů

Zdroje obrázků: http://tecnovortex.com/world-of-tanks/

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==