Hra Dobyvatel
18/04/2016
Kategorie: Logické, Novinky, Online hry

Vědomostní hra Dobyvatel otestuje vaše znalosti

Máte rádi hry, u nichž se sice uvolníte, ale přinesou i momenty, kdy budete nuceni pekelně přemýšlet o tom, jakým způsobem pokračovat dále? Pokud ano, určitě vsaďte na titul Dobyvatel. Tato hra je schopna totiž nejen královsky pobavit, ale otestuje i vaše vědomosti. Váš mozek tak nebude ani při hraní a zábavě nijak zahálet a naopak se procvičí v nejrůznějších činnostech. Podívejme se tedy na tuto hru poněkud podrobněji v naší malé recenzi.

Dobývejte území dle libosti

Hlavním cílem celé hry je dobývání území v rámci České republiky. Ve hře najdete spousty otázek, které budete postupně řešit. Principielně se jedná o podobnou záležitost, která je veřejnosti prezentována ve známé televizní hře Chcete být milionářem? Objevují se ovšem i otázky, na něž je nezbytné odpověď manuálně zadávat. Nemáte tedy žádný výběr, jako je tomu při otázkách ze zmiňované televizní show. Počítat se vám ve finále bude odpověď, jež se bude podobat nejvíce té správné.

Hrajte online v prohlížeči

Hra Dobyvatel patří mezi online hry zdarma, které lze hrát i bez registrace. Jedná e ovšem o modul, který je pouze na zkoušku. Zahrajete si takto hlavně proti počítači. Pokud ale budete chtít hrát i proti jiným hráčům a poněkud si rozšířit herní svět, budete muset za hraní platit. Velkou výhodou je bezesporu absence jakéhokoli instalování. Stačí pouze titul spustit v prohlížeči a můžete se začít věnovat všetečným otázkám a hledat na ně odpovědi.

Co vše Dobyvatel umožní

Samotný Dobyvatel nepojímá pouze vědomostní hru, ale i mnohé další součásti. Co všechno si tedy můžete v rámci hraní dovolit?

-          hrát vědomostní hru zdarma

-          zahrát si rychlé hry

-          klasické hry bez registrace

-          účastnit se ostrých duelů

-          zahrát si proti přátelům

-          odpovědi nemusejí být zcela přesné

-          pobavíte se náramně

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==