Goodgame-Empire-Big-Settlement
08/12/2014
Kategorie: Novinky, Strategie

Vrhněte se do středověkého světa hry Goodgame Empire four Kingdoms

Goodgame Empire for Kingdoms je multiplayerová strategická hra v českém jazyce, ve které se objevíte ve středověkém světě, kde bojujete s nepřáteli, plníte úkoly, sbíráte rubíny a budujete nejmocnější království. Goodgame Empire byla vyhlášena nejlepší hrou roku 2013. Empire Four Kingdoms je kopie této strategické free-to-play.

Jak získat první hrad

Na začátku hry vás vaši rádci podrobně seznámí s ovládáním Goodgame Empire. Vaším prvním úkolem bude zaútočit na nepřítele vašeho známého. Po dobytí pevnosti získáte svůj první hrad. S pomocí vašich poddaných je potřeba vybudovat zázemí, což ale nebude složité, protože máte k dispozici rádce, díky němuž se vaše panství stane velice rychle životaschopným. Na počátku hry především budujete stavby, verbujete vojenské jednotky a plníte zadané úkoly, za které získáváte body, které umožní postup hradu do výší úrovně. Využíváte tři základní suroviny -dřevo, kámen a jídlo, které jsou nutné pro rozvoj panství. K získávání těchto surovin jsou budovy – dřevorubectví, kamenolom nebo farma. Následně se dostanete k mapě světa – Goodgame Empire a vašim prvním bojem bude vyslání jednotek na hrad Darkwall.

Goodgame-Empire-Logo-450x253

Jak získáte zlaťáky

Díky zlatu můžete vybudovat svoji neporazitelnou armádu. Zlato získáte plněním úkolů, nebo váš výběrčí daní vybere zlaťáky od vašeho lidu. Čím více máte poddaných, tím lépe. Čím déle je váš výběrčí na cestě, tím více zlaťáků od občanů vybere. Jakmile se vrátí, je nutné vybrat daně do poloviny doby vybírání, jinak je výše sumy, kterou výběrčí vybral, nižší. Zlato lze získat také útoky na ostatní hrady nebo odražením útoku. Speciální měnou jsou rubíny, díky kterým si usnadníte a urychlíte rozvoj země.

Goodgame-Empire-Unit

Budovy, hrady a základny

Budovy v Goodgame Empire se dělí na občanské, které zvyšují počet populace, vojenské, které vám umožní verbovat jednotky, opevnění vylepšující obranu a okrasné prvky zvyšující veřejný pořádek. Ve hře si také můžete vytvořit svůj vlastní erb, a to buď náhodně, anebo si jej můžete navolit sami. Centrem vaší moci je váš hrad, který dále vylepšujete hradbami a věžemi. Můžete rozšiřovat své impérium zřizováním nebo zabíráním dalších hradů – základen. Obsadit můžete až 3 základny od 13. úrovně.

Plusy

-          propracovaný a zajímavý systém napadání hradů

-          chytlavá hra

-          příjemné uživatelské rozhraní

Mínusy

-          zastaralá grafika

Shrnutí

-          Goodgame Empire je free-to-play strategická hra

-          Empire: Four Kingdoms je průměrná onlinová hra dostupná pro iPhone, Android, tedy nepřesná kopie Goodgame Empire


Zdroje obrázků: http://en-us.game-compass.com/strategy/goodgame-empire

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==