American Truck Simulator
16/05/2016
Kategorie: Online hry, Simulátory

Vůně oleje a benzínu: American Truck Simulator

Máte rádi vůni benzínu a nekonečné dálky spojené s rychlostí a řízení auta, a to ne ledajakého? Je-li vaše odpověď kladná, rozhodně se vyplatí vsadit na American Truck Simulator. Jestliže jste navíc přičichli k titulu Euro Truck Simulator 2, můžete směle vyrazit brázdit americké silnice. My se na tuto hru soustředíme podrobněji a představíme vám možná poněkud odlišný pohled na věc.

Tradiční princip řidič + majitel

Co se týká celého systému hraní American Truck Simulator, je založen samozřejmě logicky na řízení trucku. Postupem času se ale vypracujete a do vaší garáže přibývají další auta. Z řidiče se stáváte majitelem a vytváříte si flotilu, která dokáže doslova divy. Celé impérium by mělo obsáhnout kompletně Spojené státy americké. Klasický americký sen se vám tudíž může splnit i za monitorem vašeho počítače. Cesta k takovéto velké firmě je ale trnitá…

American Truck Simulator

Zakázky si můžete vybírat

Vy sami si zvolíte určité preference a podle toho se také budou řídit zakázky, jež získáte. Budete totiž vaše zkušenosti investovat do určitých oblastí. Jestliže vám vyhovuje adrenalin, klidně můžete převážet nebezpečné látky. Pokud chcete spíše jezdit velmi dlouhé trasy, máte také jedinečnou možnost. Můžete třeba vozit ovoce do nejrůznějších států v rámci USA anebo nejrůznější hořlaviny, které mohou v případě nehody explodovat. Záleží zkrátka pouze na vás samotných, co se vám líbí. Návěs v cílové stanici budete parkovat, anebo tuto část můžete vynechat.

Co vše se ne úplně povedlo…

Zatímco v předchozím titulu byla platforma poměrně rozsáhlá, u American Truck Simulator si bohužel po určitém čase hraní budete stýskat, že se trasy nápadně opakují. Zdát se vám to bohužel nebude. Z kamionů si můžete vybírat stroje pouze ve dvou základních značkách, což je také vcelku málo na nějakou dlouhodobou zábavu.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==