Formule
12/01/2015
Kategorie: Novinky, Online hry, Závodní

Vybudujte si vlastní stáj Formule 1 v Grand Prix Racing Online

Grand Prix Racing Online (GPRO) je prohlížečová internetová hra, která je zaměřená na management motosportu, ve kterém se můžete předvést, jak dokážete řídit a ovlivňovat vlastní tým Formule 1. Začínáte se základním autem. Zkuste se dostat od nejnižší až po nejvyšší skupinu a staňte se nejlepším manažerem a vyhrajte titul ve skupině Elite.

Grand Prix

Stejně jako v jiném motorovém sportu, budete muset tvrdě pracovat, jinak nebudete úspěšní. Postarat se musíte například o podepisování smluv nejen s jezdci, ale i technickými řediteli. Důležitou úlohu sehrajete také při nastavování vozu pro kvalifikaci a závody. Zaměstnance a zařízení, vyjednávání se sponzory a mnoho dalšího, to všechno budete mít v Prix Grand na starost. V sezoně je 17 závodů, většinou dva závody za týden a vy řídíte svůj tým. Pečlivě si vyberte svého pilota a zaměřte se i na nastavení auta.

Sledujte živě závody

Budete mít možnost sledovat živé závody a chatovat s ostatními manažery, a to jak ve vaší skupině, tak z jiných divizí. Uvidíte, jak úspěšný je jezdec v závodě, a podle úspěšnosti dále rozhodnete o nejlepší strategii pro další závod. Velkou roli při rozhodování bude hrát také statistika jezdce a předpověď počasí. Můžete vytvářet týmy na šampionát buď s přáteli, nebo s lidmi z celého světa. K tomu všemu vám stačí jednoduchý prohlížeč, nic nemusíte stahovat.

Co doporučit začátečníkům

Jak již bylo řečeno, základem každé úspěšné stáje je kvalitní zázemí a zkušený jezdec. To jsou dvě nejdůležitější položky při budování vašeho týmu. Pro začátečníky zde máme několik rad. Neinvestujte všechny startovní finance, protože jinak vám nezbudou další na případné opravy nebo na přechod do vyšších úrovní. Přečtěte si speciální příručku pro nováčky, která přesně popisuje důležité první kroky, které byste měli učinit a kterých je potřeba se vyvarovat. Navštivte stránky www.gpro.net, kde najdete odpovědi na všechny vaše otázky, a v neposlední řadě se zapojte do fóra.

Plusy

-          GPRO je ve stálém vývoji

-          rozsáhlá fóra

-          zdarma

Mínusy

-          grafika

Shrnutí

-          rozhodujte, riskujte, závoďte a slavte úspěchy v závodech F1ve hře Grand Prix Racing Online

Zdroje obrázků: http://www.gpro.net/cz/Screenshots.asp

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==