assassin_s_creed_rogue
16/03/2015
Kategorie: Akční, Novinky, PC hry

Vydání Assassin’s Creed Rogue pro PC se blíží

Série Assassin’s Creed Rogue patří mezi velmi oblíbené a má spousty příznivců po celém současném světě. Určitě lze hovořit o tom, že i její nový díl bude nadmíru úspěšný. Assassin’s Creed Rogue vyšel na v konzolové verzi již koncem loňského roku, nicméně letos v březnu má vyjít i verze pro PC. Určitě tak není od věci soustředit se na možnosti nákupu tohoto titulu a také na to, v čem vlastně nový díl vyniká nad těmi staršími stávajícími. Buďme tedy konkrétnější a na Assassin’s Creed Rogue se soustřeďme mnohem blíže.

Předobjednávejte z Uplay s výhodami

Jestliže se pro Assassin’s Creed Rogue rozhodnete, pak bude optimální, když si tento titul objednáte z Uplay. Tento obchod totiž nabízí jako bonus další ze sedmi předchozích dílů. Vyberete si zkrátka ten, který vám bude vyhovovat. V rámci digitální edice jsou k dispozici i rozšíření Assassin’s Creed The Siege of Fort de Sable a The Explorer. Zajímavé je bezesporu i objednání sběratelské edice, která zahrnuje mimo jiné i knihu a mnohé obrázkové bonusy či videa. Skvělý je i poutavý hudební doprovod a možnost virtuálního brnění a zbraní.

Assassin’s Creed Rogue nabízí skvělou atmosféru

Spolehnout se budete moci i na to, že Assassin’s Creed Rogue nabídne vše populární z minulých dílů. Jedná se především o postavy a také o konkrétní prostředí. Tento díl je zasazen do období kolonizace Severní Ameriky. O tom již ostatně pojednávají Assassin’s Creed 3 a Assassin’s Creed 4. Prozkoumat si budete moci v klidu třeba tradiční tehdejší New York anebo Apalačské hory.

Assassins20Creed20Unity20201420Wallpaper

Minimální nároky Assassin’s Creed Rogue

Assassin’s Creed Rogue nepatří mezi extrémně náročné hry, nicméně opotřebovat budete operační systém Windows 7 a procesor s minimální konfigurací Intel Core2Quad Q6600 s taktovací frekvencí 2.4 GHz anebo konkurenční AMD Athlon II X4 620 s taktovací frekvencí 2.6 GHz. Operační paměť by měla postačit o rozsahu 2 GB. Instalace na disku zabere 11,4 GB. Potřebovat budete i výkonnější externí grafickou kartu.


Zdroje obrázků: http://www.moddb.com/groups/assassins-creed-fans/news/assassins-creed-rogue-and-unity

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==