Lord of the Rings4
05/01/2015
Kategorie: Novinky, Online hry, RPG

Vypravte se do Středozemě v Lord of the Rings Online

Jste-li fanouškem filmů či Tolkienových knih, budete nadšeni. Lord of the Rings hra je časově umístěna do doby, kdy Frodo s Prstenem opustil Kraj. V zemi se objevují banditi, temní jezdci, kteří pátrají po hobitech. Zahrajte si Lord of the Rings Online, MMOPRG hru, která má spoustu skillů, vyrábění předmětů pomocí craftování, širokou paletu emote animací a mnoho dalšího, co lze od takového typu hry očekávat.

Lord of the Rings

Výběr postavy a povolání

Při prvním spuštění je prvním krokem výběr postavy a rasy, za kterou budete hrát. Vybírat můžete ze čtyř ras s jejich klady i zápory. Lidé jsou všestranní, elfové jsou mrštnější, ale pomaleji se regenerují. Trpaslíci jsou sice nejsilnější ze všech, ale neobratní. Hobiti jsou sice slabší, nicméně odolní vůči strachu. Povolání je v této hře sedm – kapitán, ochránce, šampión – povolání více méně bojová, dále pak lovec, učenec, zloděj a minstrel. Na jednom serveru můžete mít maximálně pět postav. Pozornost si zaslouží craftování (druhé povolání hrdiny). Vybírat lze ze sedmi tříd, z nichž každá obsahuje tři z celkem deseti řemesel. Ta se dále dělí na sbírací – zlatokop, lesník, farmář a vyráběcí – kovář, krejčí, zbrojíř, dřevař, kuchař, badatel a klenotník.

Lord of the Rings2

Jaká je hra na počátku

Úvodní tutoriály slouží pro pochopení ovládání hry, pro každou rasu jsou jiné. Pokud hrajete za lidi, probudíte se jako vězni banditů, elfové brání napadené město, a trpaslíci řeší potíže v dolech. Po úvodu následuje přesun do okolí malé vesnice Archet. Zde se setkáte s ostatními hráči. Zde začínají hobiti i lidé. Trpaslíci a elfové tráví své první chvíle v horách ErdLuin na západě. V počáteční oblasti, než ji budete moci opustit, musíte dokončit sérii úkolů. Tyto úkoly oblast nevratně změní a posunou příběh dál. Úkoly se liší podle místa, kde je plníte. V Kraji sháníte suroviny na výrobu rachejtlí a sbíráte jablka, v okolí Hůrky se potýkáte s bandity a jinou verbeží. Mnohé úkoly vám mohou ulehčit ostatní hráči, s nimiž lze utvářet společenstva.

Lord of the Rings3

Co vše lze navštívit

Navštívit můžete Hobitín, Hůrku, Větrov či Roklinku. Okolní svět je zabydlen tisíci NPC, které chodí a mluví. Noc a den se ve hře střídá po čtyřech hodinách. Každé město či vesnice nabízí desítky nejrůznějších questů. Jistě oceníte množství čtivých dialogů, bez nichž by byla hra poloviční. Ve hře se také bojuje. K zapnutému auto-útoku stačí mačkat tlačítka různých skillů.Za nestvůry dostáváte zkušeností relativně málo, proto musíte plnit questy, kde jsou vyšší odměny.

Plusy

-          dobrá grafika a zvuková kulisa

-          propracované příběhy

-          propracované a zajímavé dialogy

-          hra zdarma

Mínusy

-          slabé startovní oblasti a příběh

-          některé tutoriály slabé

-          nepřítomnost PvP

Shrnutí

-          v The Lord of the Rings  vás čeká plnění spousty úkolů, zdokonalování se v určitých dovednostech i boji

-          Lord of the Rings Online je jasnou volbou pro ty z vás, kteří máte rádi MMORPG a fantasy žánr

Zdroje obrázků: http://store.steampowered.com/app/212500/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==