War thunder
20/11/2017
Kategorie: Akční, Novinky, Online hry

War Thunder: Akční MMO úplně nové generace

Jste milovníkem válečných her? A navíc vás ještě lákají hry, kde vydáváte do vzduchu bojovat ve vámi řízeném letadle? Něco bychom pro vás měli. War Thunder – akční MMO hra, která zabaví na mnoho hodin. Pojďme se ve stručnosti seznámit s touto hrou a podívejme se co vše vám nabízí. Málo toho není!

War thunder

War Thunder – stáhni a hraj

Hru můžete začít hrát kombinací těchto aktivit. Zaregistrujete se na webových stránkách a následně si stáhnete zadarmo software, který vám hru do vašeho počítače nainstaluje. Nejde tedy o prohlížečovou hru, ale o multiplayer. Bitvy se odehrávají velmi realisticky a hlavně kompletně. Nikdy nejde o to zničit všechna nepřátelská letadla. Čekají na vás i cíle na moři nebo na souši. Narazíte tak například i na protivníky v tancích a pevnostech. Zde nebude stačit pár kulek z kulometu, ale třeba nějaká masivní bomba. Tato hra je tedy opravdu pro velkou sortu hráčů. Ti akčnější zvolí stíhací souboje, klidnější zase usednou například do bombardéru a udělají ze vzduchu trošku pořádek na zemi. Hra nabízí i mód, kdy budete zabírat letiště. Pomocí budou buď pozemní jednotky nebo vaše manévry nad letištěm.

Co je zpoplatněno?

Určitě se nabízí otázka – za co se může ve hře platit? Jak bylo již napsáno, stažení a hraní je zadarmo. Za skutečné peníze si ale můžete koupit například potřebná vylepšení pro váš stroj anebo další pozice pro respawn v arkádovém módu. Vylepšení však můžete získat i jinou cenou než platit přímo reálnými penězi. Bonusové obživnutí je však již jen výsadou platících hráčů. Pokud však nechcete platit za nic, i tak si hru užijete a větší omezení nepocítíte.

War thunder vs. World of Warplanes

Grafická stránka hry je možná až překvapivě dobrá a předčí leckterou online multiplayerovou hru. Prostředí i letadla jsou vybaveny detaily a efekty jsou propracované. Určitě se nabízí srovnání s hrou World of Warplanes. Tato hra vás nemusela přímo nadchnout svým vágním zpracováním. War thunder může být jakási náplast na vaši hráčskou duši. Jde totiž o velmi dobře zpracovaný válečný multiplayer a je propracovanější než zmíněný konkurent.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==