What Remains
22/05/2017
Kategorie: Akční, Akční, Novinky, PC hry, PS hry

What Remains: Zaměřeno na příběh

Milujete krásný dlouhý příběh, který vás zavádí do různých situací, které byste jinak nečekali? pak vás určitě nadchne titul What Remains. Záchrana světa bude ve vašich rukou a bude pouze a jenom na vás, jak se s celou situací dokážete vypořádat. What Remains of Edith Finch vás bude na PC i PlayStation 4 bavit. I proto si tento titul představíme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

What Remains

What Remains of Edith Finch se představuje

O faktu, že tvůrci ze studia Giant Sparrow mají talent, není vůbec pochyb. Už jejich předchozí titul s názvem The Unfinished Swan slavil velké úspěchy na PlayStation 3. Opět se jedná o hru, která je typická tím, že hlavního hrdinu ovládáte z jeho pohledu. Dohrání až do konce také není nijak extrémně zdlouhavé. Postačit by vám bez problémů měly pouhé 3 hodiny usilovné snahy. Na boj, střelbu, hádanky a další záležitosti zapomeňte. Povede vás příběh, který chytí a nepustí. V kombinaci s detailní grafikou to bude zážitek.

Nechte se neustále překvapovat

Typické pro tento titul je to, že jste na počátku příběhu, který je jen nestíněn. Budete hrát hlavní roli v těle Edith Finchové, poslední žijící členky slavného rodu majícího dlouholetou tradici. Jeho příslušníci umírají náhodnou smrtí za záhadných a nevyjasněných okolností. Velká část těchto tragédií vypadá jako velká náhoda. Pocity nejistoty, temnoty a dopátrání se celkového výsledku vás budou provázet po celé hraní. Některé detaily budou mít hloubku, jiné nikoliv. Přesto o nich budete přemýšlet.

What Remains

Opuštěné rodinné sídlo jako začátek

Hned na úvod se v kůži Edith dostanete na její rodinné sídlo. Tady začnou tajuplné události. Příběh je opravdu silný a neustále vás bude něco překvapovat. Nápaditost a herní design jsou naprosto propracované. Stejně tak se můžete spolehnout i na efektivní audiovizuální provedení. Jediným mínusem je neustálé opakování určitých objektů, jež jsou totožné. I tak se ale budete královsky bavit.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==