Winx Girl game
05/10/2015
Kategorie: Novinky, Oddechovky, Online hry

Winx hry

Máte rádi Winx Club a všeobecně víly Winx. Pokud ano, určitě nepohrdnete exkurzí do jejich světa i v podobě online her. Těch je v současnosti velké množství a není problém vybrat si přímo takovou, která vám bude šitá přímo na míru a bude vám maximálně vyhovovat. Rozhodně lze najít skvělé varianty plné akce. My se na některé Winx hry soustředíme a pokusíme se vyzvednout takové, které jsou u veřejností nejoblíbenější.

Závody s Winx Girl Racing Fashion

Máte rádi rychlost a svět motorů? Pokud ano, vyzkoušejte si závodění s Winx Girl Racing Fashion. Tato parádní dívčí hra sice není úplně o nějakých závodech, nicméně projedete se v kabrioletu. Nablýskaný nový vůz je luxusní a jízda jím bude příjemná. Předtím se ale pořádně nastrojíte. Co říkáte? Vy byste se měli postarat o to, aby Winx vypadaly co možná nejlépe.

winx2

Nakupujte s Winx Stella Wedding

Winx víla Stella se bude vdávat! Tento skvělý okamžik v jejím životě dostane nejen ji a její kamarádky, ale pochopitelně i vás v titulu Winx Stella Wedding. Nakoupit nezbytné věci ke svatebnímu veselí není jednoduché a vyplatí se vsadit na ty nejlepší. Pokud pomůžete Stelle najít veškeré věci z nákupního seznamu, jistě se všechno podaří a bude naprosto dokonalé se vším všudy.

Winx Club Hexagon Puzzle

Tato flashová hra je pochopitelně hlavně o skládání puzzle. Jednotlivé dílky složíte bez větších problémů. Měli byste ale volit ten správný postup. Nakonec vám bude odměnou obrázek, na němž jsou zobrazeny známé postavičky známé z Winx Clubu.

Klasika v podobě Winx Club Couples

Jestliže chcete vsadit na jakousi oblékací klasiku, vyplatí se titul Winx Club Couples. Tady si můžete podle vaší fantazie bez větších problémů obléct vaše hrdinky podle vlastních představ. Ostatně v televizi můžete zhlédnout i mnohé Winx pohádky česky, takže se klidně můžete podívat i po jednotlivých modelech.


Zdroje obrázků:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==