World of tanks
18/06/2018
Kategorie: Akční, Online hry

World of tanks: Módy v mnoha podobách

Ke hře World of Tanks patří také módy, které aspekty hry někdy vylepšují, někdy jen zlepšují vzhled nebo atmosféru hry. Většina hráčů je však používá a my se jdeme podívat na ty nejzajímavější, které jsme tentokrát pro vás vybrali. Pojďme na to.

MeltyMap’s MathMod

Tento mód patří mezi ty užitečné módy, které pomáhají se zaměřováním, Váš tank tak získá skvělý zaměřovat, který vám navíc nabízí mnoho funkcí, které při hře určitě využijete. Navíc nabízí minimalistický a efektivní design. Součástí módu je také přesný indikátor poškození, který se při intenzivním hraní hodí a mnozí to potvrdí a také zobrazování úrovně zaměření. Dále se vám zde ukazuje čas dobíjení i spousta dalších věcí. Mód si můžete pohodlně stáhnout.

World of tanks

ENGiAND’s XVM Config 3.5.0-8.5

Dalším móde, který vám zde představíme je ENGiAND’s XVM Config 3.5.0-8.5. Jde o velice oblíbený a populární mód, který mění interface vaší hry. Přidává také zajímavé statistiky. Například procentuální úspěšnost, efektivitu, počet her, které jste odehráli. Všechny tyto statistiky jsou zobrazené jako rating na výsledkové tabuli i nahrávací obrazovce a alternativní zobrazení. Dále mód ENGiAND’s XVM Config 3.5.0-8.5 nabízí změnu informací zobrazovaných nad tankem při hře. Dále jsou součástí módu i různá vylepšení.

XVM – obrovská změna prostředí

Asi nejrazantnějším módem je XVM. Tato modifikace je tak obrovská, že se soustředí hlavně na kompletní změnu herního prostřední. Má být více personalizované a více funkčnější. Nejvíce zajímavým vylepšení je asi možnost upravit si minimapu, která byla dříve neobratná. Tu si tedy můžete změnit dle svých přání. Novinek je zde však opravdu hodně. Za zmínku stojí ještě vylepšení indikátorů poškození i odhadování výhry. To je však potřeba brát s rezervou.

Zdroj: https://stahnu.cz/magazin/nejlepsi-mody-pro-world-of-tanks

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==