XCOM Enemy Within 5
15/02/2016
Kategorie: Mobilní hry, Novinky, Strategie

XCom Enemy within na androidu: I přes vysokou cenu pecka!

Milujete strategie a nevadí vám trouc pohledu do budoucna či sci-fi. Pokud ano, rozhodně se nebojte využít titulu XCom Enemy within, který v podstatě volně navazuje na XCom Enemy Enemy Unknown. Jedná se o klasický remake tradiční hry, která vyšla v devadesátých letech. V současné nemodernější verzi najdeme spousty vychytávek, které rozhodně stojí za to zmínit. Pokusme se tedy tuto hru nějakým způsobem charakterizovat v naší malé recenzi.

XCOM Enemy Within 4

Příběh je stále stejný…

Děj celé hry se nijak nemění oproti tomu, co zde bylo v prvotní verzi. Vy jako hráč jste zasazen do role Velitele projektu, který má za úkol eliminovat vliv cizích mutantů a jiných stvoření UFO na Zemi. Dostáváme se do budoucnosti, kdy je země ohrožována nejrůznější tvory z vesmíru, kteří se tváří všelijak, jenom ne přátelsky. I proto byste jako Commander měl volit tu správnou strategii, abyste naši zelenou planetu dokázal ochránit.

Vědci a inženýři

Celý princip hry spočívá v tom, že budete vysílat své jednotky na mise spočívající v prozkoumání sestřelených cizáckých lodí anebo klasických nepoškozených přistavších plavidel. Jinak ale také budete bránit nebohé civilisty před nájezdy Mutonu, Sektoidů, Thin manů anebo nakterých mechanických monster typu Sectopodů. Na základě nálezů pak budete pomocí vědců zkoumat artefakty a následně vyrábět mnohem efektivnější zbraně.

XCOM Enemy Within 3

Genetické změny a surovina meld

Změnou oproti minulosti je u titulu XCom Enemy within přítomnost zvláštní suroviny, kterou je meld. Ta se nachází na misích a vaším úkolem ji bude zachránit a dovézt. Díky ní pak budou moci vědci genteicky upravovat vaše vojáky a vynalézat další zkázonosné zbraně. Zapomenout nelze ani na mise týkající se zajištění nejrůznějších tajných dokumentů. XCom Enemy within je rozhodně vynikající akcí, kterou si nenechte ujít. Sehnat ji lze klidně i na android.

Zdroje obrázků: http://megagames.com/image-gallery

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==