anno online
28/11/2014
Kategorie: Novinky, Online hry, Strategie

Zábavná strategická Anno online hra potěší

Máte-li rádi strategické hry, pak Anno online je právě pro vás. Staňte se správcem ostrova a vytvořte plně fungující kolonii. Vaším úkolem je vybudovat říši s obyvateli, budovami a dobrým ekonomickým systém. Anno online se odehrává v historické době, a to v roce 1602. Velmi zajímavým prvkem je možnost povyšování poddaných z měšťanů na šlechtice.

Anno 1404, Anno 2070

Ve světě Anno 1404 se můžete ponořit do výborné herní budovatelské strategie, kdy nepřetržitě a podrobně plánujete, abyste zajistili potřeby občanů a vzkvétání města. Vydáte se ke krásnému ostrovnímu světu, ovládnete obchodování, diplomacii a ekonomii. Postavíte svá vlastní monumentální města. Anno 2070 vás zavede do budoucnosti, ve které se lidstvo musí vypořádat nejen se změnami klimatu, ale také se stále se zvyšující hladinou moří. Úrodné země se stávají neúrodnými pustinami. Při budování svých měst budete muset zvládnout nové technologie a vyřešit množství ekologických problémů.

Anno Online cz

Hru Anno Online si nemusíte stahovat a instalovat do PC, zahrát si ji lze pouze ve vašem prohlížeči. Je potřeba se zaregistrovat. Výhodou je také to, že Anno nemá žádné speciální požadavky na PC. Anno online cz – online hra má velmi jednoduché ovládání pomocí levého tlačítka myši. Vybíráte z bohaté nabídky herního panelu. Anno online je hra, která není rozdělena na herní módy. Pomocí několika kliknutí můžete budovat, expandovat nebo obchodovat.

Anno – budování a kolonizování ostrovů

Anno se dá urychlit. Využijte platebního systému a zakupte si nějaké body navíc, které vám umožní efektivněji stavět. Anno patří mezi výborné budovatelské strategie. Klade důraz nejen na budování a kolonizování, ale také na správné jednání s ostatními zeměmi. Je zde velmi dobře vidět rozdíl mezi Evropou a Orientem u budov, podnebí i kultury. Upoutá vás hlavní dějová linie.

Plusy

-          velmi dobře propracovaná strategie

-          dobrá grafika

-          hra je v češtině

Mínusy

-          pomalý styl hry

-          pro někoho možná velmi budovatelské

-          vyšší cena

Shrnutí

-          stavíte si svůj ostrov, obchodujete s jinými městy a plníte si zadané úkoly, za které budete bohatě odměněni

Zdroje obrázků: http://www.mmogames.com/game/anno-online/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==