My little farmies
06/11/2017
Kategorie: Novinky, Online hry, Strategie

Zahrajte si My little farmies česky

V dnešní době je nabídka her s farmářskou tématikou velmi velká. I tak se objevuje nová prohlížečová strategie My little farmies. Tuto hru si můžete zahrát i ve vašem prohlížeči a navíc je hra My little farmies česky, takže si můžete vychutnat neomezený požitek ze hry. Jak to vypadá? Stojí to za to? To se dnes budeme snažit zjistit. Pojďme na to!

My little farmies

My little farmies – o co vlastně jde?

První se seznámíme s hrou samotnou a její hlavní myšlenkou. Jak jsme již zmínili, jde o strategii, kterou lze hrát z prohlížeče. Jde tedy o takzvanou browser game. Díky této hře se vrátíte v čase, konkrétně do středověku. Budete se muset, jako správný hospodář, o zvyšování produkce obilí a chovu zvířat nebo například zvyšovat úrovně a produkci vašich budov. Tuto hru začnete hrát tak, že se zaregistrujete na webových stránkách hry pomocí vaší emailové adresy. Ze začátku vlastníte jen políčka mlýn a postupně musíte vaše panství zvětšovat. Na poli sázejte nejrůznější rostliny a v mlýně je pak dále zpracujte.

Budovy ve hře

Hlavní úkoly byly již zmíněny. Teď se dozvíme něco o budovách, na které v této hře narazíte. V My little farmies se setkáte s mlýnem, který je základem. Poté však můžete postavit například kuchyni, moštárnu, pekařství a to zdaleka není vše. Mezi postavením každé nové budovy však budete zažívat dlouhé pauzy a období šetření. Postavení nějaké té noviny totiž není levná záležitost. Jde však o výborný motivační prvek ve hře. Vedle stavění nových budov můžete také vylepšovat ty dosavadní. Tím se vám také naskýtají další možnosti, jak ve hře pokročit.

Peníze a body za zkušenosti

Téměř celou dobu hry vás bude trápit peněženka. Za peníze nakupujete nové plodiny (v nepravidelných intervalech), dále plodiny prodáváte, no a dále vynakládáte peníze za již zmíněné vylepšení a stavění budov. Ve výsledku pak hra nejčastěji dopadá tak, že de facto se vám velice rychle odemykají novén budovy, avšak nemáte na jejich postavení a ani nemusíte mít místo na jejich postavení. Je však pravdou, že celkový dojem ze hry je spíše klidný a relaxační. Jde o parádní oddechovku, ve které zažijete veškeré období farmářova života – sázení, sklizeň, krmení a zalévání.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==