Zaklínač 3
27/06/2016
Kategorie: Novinky, PC hry, RPG

Zaklínač 3 Divoký hon

Titul Zaklínač je velmi známý a jeho první dva díly byly doslova úchvatným epickým dobrodružstvím. U třetího se projekt snaží orientovat co nejvíc komplexně a Divoký hon může začít. Jestliže si chcete hraní užít, můžete klidně začít ihned, knižní předlohu můžete nechat doma a nastudovanou ji mít stoprocentně nemusíte. Události z Vrahů králů jsou již dávno tatam. Geralt opět získal ztracenou paměť a před čarodějku Yennefer se již nemá nač vymlouvat. Kaer Morten vyhazuje celou postel z okna ven tehdy, když najde v posteli Geralta rudé vlasy. Mezinárodní situace je ale mnohem horší.

Vzrušující spletitá dějová linie

Děj Zaklínače 3 je velmi spletitý a často se setkáváme s nejrůznějšími vedlejšími dějovými liniemi, které člověk prostě za jedno jediné hraní nemůže zvládnout. Hlavní dějovou linii obstarává pochopitelně Geralt a sekunduje mu Ciri. Ostatně jasně hovoří i fakt, že je tento projekt zhruba 35 krát větší, než je Skyrim. Celý svět je složen z ostrovních zemí a také z dalších oblastí. Každý z regionů má obrovské rozměry.

Zaklínač 3

Absolutní svoboda plnění questů

Otevřenost a maximálně poutavé vypravování. Přesně takto je možné tento titul charakterizovat. Svoboda pohybu je velmi důležitá, jelikož bodované jsou hlavně samotné questy, kterých je zde velké množství. Rozhodně se neomezíte pouze na bezbřehé mlácení všech nepřátel a živých bytostí. Hratelnost je vynikající a spočívá hlavně v tom, že se prostě a jednoduše na počátku snažíte přejít přes nepřátele. Když to nejde, potrénujete a vydáte se na jejich zdolání o něco později, a to mnohem silnější.

Zapomeňte na prázdnotu

Zapomenout určitě můžete na prázdnotu, která bohužel mnohým podobným hrám vládne. Svět je opravdu rozmanitý. Setkáte se s lesy, loukami, městy, horami a spoustou krajin, které jsou opravdu nádherné. Provázet vás budou zcela reálné zvuky a lidé, kteří v pořádném RPG nesmí chybět. Stačí si pouze lehnout a sledovat takový západ slunce.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==