Dark orbit
03/12/2014
Kategorie: Novinky, Online hry

Zapojte se do adrenalinových vesmírných bitev v Dark Orbit

Jestliže vás již nudí klasické počítačové hry a nejste ani příznivcem flashových her, vyzkoušejte Dark Orbit, hru s tématikou vesmírných lodí. Orbit Dark patří k oblíbeným 3D online hrám a její velkou výhodou je to, že ji nemusíte instalovat. Budete ovládat jednu z vesmírných lodí, která vám bude sloužit nejen pro pohyb, ale také jako zbraň nebo sklad pro nasbírané vesmírné věci.

Vesmírné lodě

Nejdůležitější část hry jsou vesmírné lodě. Stanete se součástí jedné ze tří firem, vyberete si vesmírnou loď, stanete se jejím velitelem a začnete plnit různé úkoly. Vesmírnou loď neustále upgradujete, můžete nakupovat lepší zbraně, vybavení i munici, bojujete s vetřelci a v laboratořích zkoumáte různé zdroje. Jako nováček získáte rychlou a pohyblivou základní loď, která ale není schopna žádné vesmírné bitvy. Lepší loď si můžete pořídit za kredity nebo za prémiovou měnu – uridium.

Vybavení vesmírných lodí

Ve hře je sedm typů vesmírných lodí, které mají odlišné vybavení. Využít můžete hangár, ve kterém můžete snadno vaši vesmírnou loď vylepšovat. Upravit lze výkon motoru hypersonickým pohonem, výdrž ochranných štítů nebo přidávat nová laserová děla. K dovybavení lodí můžete použít i bezpilotní drony – aktivní pomocníky při útoku nebo obraně, létající kolem vaší lodi. Drony mohou mít například laserové zbraně, generátory štítů či jiné pomocné prvky, nedocenitelné v boji. Jejich pořizovací cena je však vyšší. Maximálně si můžete pořídit 8 dronů. Finance vyděláte buď tak, že plníte nebezpečné mise zadané některou z vesmírných aliancí, nebo se stanete vesmírným pirátem a přepadáte ostatní vesmírné lodě.

Dark Orbit brány

Na začátku hry prozkoumáváte jednu herní mapu, která je nejsnazší. Nejsou zde vetřelci, nepřátelské lodě. Naleznete zde také hvězdnou bránu, která vás převede na další mapu. Brány se nachází většinou na okraji vesmírného sektoru a díky speciálnímu označení jsou nepřehlédnutelné. Okolo brány je území, tzv. demilitarizovaná zóna, ve které se neútočí. Brány můžete využívat jak k cestování, tak jako úkryt. Za ničení nepřátel získáváte body. Podle výše bodů rostou i Dark Orbit levely.

Plusy

-          dobré grafika

-          dlouhá doba hratelnosti

-          mnoho možností k získání herní měny

-          čeština

Mínusy

-          nepohodlné ovládání

-          opakování činností se může stát nudnými

Shrnutí

-          MMORPG hru Dark Orbit je zábavná hra s velmi dobrou grafikou na dlouhou dobu


Zdroje obrázků: https://www.rixty.com/publisher/name/DarkOrbit;jsessionid=801450clmcijgxs2w08dhk129uv2.8014

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==