This War is Mine
22/08/2016
Kategorie: Akční, Mobilní hry

Zažijte veškerý stud války: This War of Mine

Celkem tři civilisté se snaží přežít válku. Tato skutečnost by nebyla nijak nepochopitelná a v podstatě ani záživná. Když si ale celou akci vyzkoušíte na vlastní kůži, rozhodně bude o zábavu postaráno. Nevěříte? Vyzkoušejte si titul This War of Mine, který v minulých letech zabodoval na PC. V současnosti vychází tato hra na Androidu a iOS. Když se pořádně zaberete do atmosféry, prostě se z ní jednoduše nedostanete…

Zpočátku nuda, která se rozjede

Vy jako hráč budete ovládat tři lidi, kteří se musí poprat s válkou. Ne vždy ale jdou do akce se zbraní v ruce. Naopak bojují o svou holou existenci i sháněním potravin potřebných k přežití. Hra probíhá jak ve dne, kdy trávíte svůj čas třeba výrobou alkoholu, který otupí vaše smysly, tak i v noci, kdy se vydáváte hledat nové lokace a rabujete okolní domy, abyste mohli přežít. Jídla je bohužel málo a obecně platí pravidlo hovořící o tom, že čím je lokace složitější, tím vyšší odměna vás čeká.

Nezapomínejte na obranu

Vy sami nejste pouze lovci, ale musíte hájit také své teritorium. Pokud v noci nebudete ostražití, někdo vás dokonale vyloupí a vy přijdete fakticky o úplně všechno, co jste stihli nastřádat. Vy sami jste postaveni mezi dilema, zdali oloupit staré lidi a nechat je napospas, nebo spíše přiškrtit vaše tři lidi, kteří také potřebují jíst.

Zažijte mráz na zádech

Doslova mrazivá atmosféra je v každé válce, nicméně v tomto pojetí vás doslova obejme, a to i díky velmi povedenému grafickému provedení. Hudba s melancholickým nádechem všemu dodá ještě další rozměr, takže se do situace dostanete jakoby sami. Hraní bohužel není bezplatné. Budete muset zaplatit na mobilní hru celkem přemrštěných 350 korun. Pravda je ale taková, že za tak velkou porci originality a akce se vyplatí tuto částku složit.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==